Op zaterdag 8 februari mochten de matrozen van de Trekschuit de haven weer verlaten om uit te varen naar Oldebroek. Flash Nieuwleusen Heren 1 beleefde zaterdag avond een zware avond tegen het hoog geklasseerde Blauw-Wit. In sporthal de Talter in Oldebroek werd het een duidelijke 4-0 nederlaag voor de ploeg uit Nieuwleusen. De setstanden spraken boekdelen: 25-11, 25-16, 25-15, 25-14.
Al vanaf het eerste fluitsignaal werd duidelijk waarom Blauw-Wit op de tweede plaats in de competitie staat. Met een strakke service en sterke aanvalskracht zette de thuisploeg Flash meteen onder druk. De Trekschuit had moeite om grip te krijgen op het spel en keek in de eerste set al snel tegen een ruime achterstand aan (25-11).
In de tweede set wist Flash zich iets beter te weren. Met enkele sterke aanvallen en een stabielere passing leek er even wat meer mogelijk, maar Blauw-Wit schakelde halverwege weer een tandje bij en trok ook deze set naar zich toe met 25-16.
De derde en vierde set vertoonden een vergelijkbaar beeld. Flash bleef vechten, maar Blauw-Wit had simpelweg de overhand in bijna alle facetten van het spel. Ondanks enkele sterke blokkeringen en een paar goed uitgespeelde aanvallen van Flash, kwam de overwinning van de thuisploeg nooit echt in gevaar. Met 25-15 en 25-14 werd de wedstrijd uiteindelijk overtuigend beslist.
Een leerzame, maar lastige avond voor De Trekschuit, die na deze nederlaag blijft staan op de zesde plaats in de competitie. Maar niet getreurd, wat de heren zijn volgende week op zaterdag 15 februari weer te bewonderen in de eigen thuishaven de Spil. De wedstrijd zal in plaats van 18.30 uur van start gaan om 17.00 uur. We hopen u dus allemaal op de tribune te zien om de trekschuit de haven binnen te schreeuwen.
Groeten heren 1!